red%20letters%20neon%20light_edited.jpg

SSS

Sorularınızın Yanıtları

 

Oriflame Marka Ortağı olabilmek için gereken şartlar nelerdir?

Oriflame'e isteyen ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame 'de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Kendi işinizi kurmanız için çok nadir bir fırsat sunmaktayız. KATILIM TAMAMEN ÜCRETSİZDİR! Sizden herhangi bir beceri, iş tecrübesi veya diploma istenmemektedir. Ve bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuz dur.

Bu işe ne kadar zaman harcamalıyım?

Çalıştığınız saatler konusunda kimseye bağlı değilsiniz, çünkü patron sizsiniz! Nasıl, nerede ve ne zaman çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Oriflame, sizin kurduğunuz çalışma düzeninin içeriğine karışmaz, sadece destek olur.

Nasıl katılabilirim?

Oriflame Marka Ortağı olmak içim sayfamızda yer alan üye olmak istiyorum linki tıklayarak yada Sohbet Edelim ikonu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nasıl başlayabilirim?

Yeni başlayan bir Oriflame Marka Ortağı olarak, size koçluk ve rehberlik edecek, yardımcı olacak daha deneyimli lideriniz olacaktır. Koçunuz size Oriflame'i tanıtacak ve başlangıçta gerekli olan her türlü bilgiyi ve kataloğu sizinle paylaşacaktır. Aktif olarak başladığınızda öncelikle kendi ürünlerinizi indirimli alacak,, arkadaşlarınıza, tavsiye ederek 2.kez kazanmaya başlayabileceksiniz...Hatta arkadaşlarınız da sizin yaptığınız işe davet ederek üye yaparsanız 3.kazancımıza yani daha büyük ve düzenli gelirlere, fırsatlara, para ödülleriyle yurt içi ve yurt dışı seyahatlere ulaşırsınız...

Nasıl para kazanabilirim?

Oriflame ile hem ek gelir elde etmek hem de tam zamanlı güçlü bir kariyer inşa etmek mümkün. Hemen Oriflame' e katılabilir, satış yaparak paranızı bugün kazanabilirsiniz. Etrafınızdakileri Oriflame' e davet ederek onların da Marka Ortağı olmasını sağlayabilir, böylece günden güne büyüyen bir ekibin lideri olabilir, onlara satış yapmaları için koçluk yapabilir, ekibinizin satışları sayesinde siz de gelirinizi artırabilirsiniz.

Oriflame Marka Ortağı olmak neler sunuyor?

Oriflame ’in hayatını değiştirdiği 3 milyondan fazla Oriflame Marka Ortağı, istediği zaman istediği yerde çalışarak hayallerini gerçekleştirecek kadar çok para kazanıyor; çalışırken eğleniyor, dünyayı geziyor, Oriflame ürünlerine büyük ayrıcalıklarla erişiyor ve bu çok değerli işi çocuklarına miras bırakıyor.

Üyelik Aidatı Var mı?

Üyelik tamamen ücretsiz olup herhangi bir aidat, ek ödeme vb. söz konusu değildir.

Üyeliğimi istediğim zaman sonlandırabilir miyim?

Üyeliği bırakmak için vereceğiniz dilekçe ile 6 ay sonra (ekipler arası üye transferini önlemek için konulmuş olan süredir) veya hiç sipariş vermezseniz 12 ay sonunda otomatik olarak üyeliğiniz iptal olmaktadır.

Fatura ödemelerini nasıl yapabilirim?

Faturanızı ödemenin birçok yolu ve yöntemi vardır. Size hangisi kolay geliyorsa onu tercih ederek kolay ve hızlı bir şekilde faturanızı ödeyebilirsiniz.

Oriflame Fatura Ödeme Kanalları

 • Sipariş Anında Ödeme: Faturanızı Oriflame sitesine danışman kodu ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra, sipariş verirken en son adım olan sipariş sonlandırma aşamasında kredi kart ile tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

 • Banka Ödemesi: İş Bankası hariç, anlaşmalı banka ve kurumların gişelerinden, internet üzerinden, banka ATM’lerinden kartlı ve kartsız olarak veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca ING Bankası IBAN numarasına EFT yapabilirsiniz.

Fatura Ödemesi İçin Anlaşmalı Bankalar ve Kurumlar

 • ING Bank

 • Akbank

 • TEB

 • İş Bankası

 • Ziraat Bankası

 • Postane

 • Moka Fatura

ATM’den Oriflame Faturası Ödeme Adımları
Yukarıda belirttiğimiz tüm bankaların ATM’lerinden kartsız işlem menüsünü kullanılarak fatura ödemesi yapılabilir. Kolaylık olması ve ATM ekranında zorlanmadan ödeme yapmanız için her bir banka için hangi adımları izleyeceğinizi tek tek size sunuyorum.

 • İş Bankası ATM Kartsız İşlemler Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Fatura Ödeme >> Diğer Kurum Ödemeleri (Oriflame’i seçin) >> T.C. Kimlik No ile Giriş >> Cep telefonu Giriş >> Abone No Giriş (Danışman numaranız)

 • Akbank ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödemeler >> Devam >> Fatura/Firma/Kurum Ödemeleri >> Firma Ödemeleri (Oriflame’i seçin, 2.sayfada) >> Abone No Giriş (Danışman numaranız) >> T.C. Kimlik No ile Giriş

 • TEB ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödeme İşlemleri >> Kurum Ödemeleri >> T.C. Kimlik No ile Giriş >> Cep telefonu Giriş >> Diğer Kurumlar >> Abone No Giriş (Danışman numaranız)

 • Ziraat Bankası ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Ödeme İşlemleri >> Fatura Ödemeleri >> Diğer Faturalar(Oriflame’i seçin) >> Danışman No Giriş

 • ING Bank ATM Kartsız İşlem Menüsü:
  Kartsız İşlemler >> Kurum Bayi Ödemeleri >> Listeden Oriflame in kodu      tuşlanır >> T.C. Kimlik No – Cep telefonu – Abone No (Danışman no) Giriş

Dikkat! ING Bank ATM kartsız işlem menüsü ile ödemede fatura borcunuz ekrana gelmez, ancak serbest tutarda ödeme yapabilirsiniz. Yani ne kadar para yatıracağınız size kalmıştır.
Kredi Kartı ile Fatura Ödeme

 • Sipariş Sırasında Kredi Kartı ile Ödeme Sipariş sonlandırmadan önce, “Kredi Kartı ile Öde” seçeneğinden “Tüm Kredi Kartları Tek Çekim” kısmından, 0 (sıfır) komisyonla kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

 • Danışman Girişinden Danışman kodu ve şifreniz ile www.oriflame.com.tr adresine giriş yapın daha sonra “Sipariş” bölümü altında “Sipariş Tarihçesi, Ödeme ve Fatura İptali” bölümüne tıkladığınızda karşınıza gelen sayfada fatura numarasına tıklayın. Sağ üstte “Ödeme” kısmına tıklayarak “Tüm Kredi Kartları Tek Çekim” seçeneğinden tüm kredi kartları ile fatura ödemenizi yapabilirsiniz.

Moka Fatura ile  Fatura Ödeme
www.mokafatura.com/oriflame-faturasi-sorgula adresinden danışman kodunuzu ve ekranda gördüğünüz güvenlik kodunu yazarak “Sorgula” butonuna bastığınızda, açılan sayfada “Fatura Öde” seçeneğinden tüm banka ve kredi kartlarıyla kısmi ya da tam ödeme yapabilirsiniz.
PTT Gişesinden Oriflame Faturası Ödeme
Dilerseniz PTT gişesinden danışman kodunuz ile faturanızı ödeyebilirsiniz. Postaneden yaptığınız ödemeler Oriflame danışman hesabınıza anında geçer, borcunuz sıfırlanır.
Sipariş Öncesi Peşin Ödeme

 • ING ve Akbank ATM Kartsız İşlem Menüsü
  Oriflame’ de sipariş vermeden peşin ödeme yaparak sonrasında sipariş verebilirsiniz. Bunun için ING Bank ATM kartsız işlem menüsünden yukarıda anlattığımız adımları takip ederek ödeme yapabilirsiniz.

 • EFT İle Ödeme
  ING Bankası merkez şubesine TR 1900 0990 0810 3711 0010 0008 IBAN hesabına EFT yaparak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaparken alıcı kısmına Oriflame Kozmetik Ürünleri Tic. Ltd. Şti. ve açıklama kısmına ödeme yapılan kişini Danışman Kodu mutlaka yazılmalıdır. Aksi halde ödemeniz hesabınıza yansımayacaktır.

EFT ile yaptığınız ödemeler Oriflame danışman hesabınıza 1 sonraki iş günü geçer.